NEMOVITOSTI
Home > Koupit > Investiční nemovitosti Můj výběr (1)
Měna:
Stránka: |< < 1 > >|
Řadit dle: Cena  |  Nejnovější
Cena -
10 000 000
CZK
Podlaží - Zvýšené přízemí
Vlastnictví - Osobní
Počet místností - 4
Výtah - Ano
Prodej bytu 3+1, který se nachází v historickém činžovním domě s výtahem. Byt je určen k rekonstrukci, nutno vidět. Vytápěn 5 let starým plynovým kotlem, který byl vyměněn spolu s radiátory. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Koupelna s vanou a samostatná toaleta. Krásně udržovaný historický dům. V těsné blízkosti Staroměstského náměstí, ale zcela mimo ruch turismu. Byt je zatížen nájmem. Na fotografiích je ilustrativní pohled z domu do ulice a vnitrobloku. Více informací v kanceláři.

Cena -
3 650 000
CZK
Podlaží - 4. patro
K dispozici od - 01.08.2018
Vlastnictví - Družstevní
Počet místností - 2
Výtah - Ano
Pěkný rekonstruovaný světlý byt 2+kk s předsíní a velkým sklepem. Byt je ve 4. patře perfektně udržovaného a zrekonstruovaného domu s novým výtahem. Byt je kompletně orientován do prostorného a světlého vnitrobloku a je naprosto tichý. Z předsíně ve tvaru L jsou separátně přístupné všechny části bytu. Kuchyně s jídelní částí má ještě uzavíratelnou spíž. Ložnice je prostorná (cca 20 m2). Dále je zvlášť přístupná menší útulná koupelna se sprchovým koutem a přípojkou na pračku a separé WC. V předsíni je navíc uzavíratelný úložný prostor směrem do chodby domu. Rozvody médií v domě měněny kompletně, v bytě nová elektřina a voda v koupelně a kuchyni, na podlahách parkety v dobrém stavu, v kuchyni pak lepené lino. Okna plastová dvoukomorová. K bytu náleží suchý velký sklep. Společný dvůr je uzpůsoben pro příjemné posezení. Metro C Pankrác je 3 minuty od domu, stejně jako nákupní centrum Arkády Pankrác. Byt je v DV, bez anuity. Družstvo hospodaří výtečně a s převodem do OV se počítá do 5-ti let. Cena převodu není zatížena daní z nabytí, ušetříte.

Cena -
10 990 000
CZK
Podlaží - 2. patro
K dispozici ihned - Ano
Vlastnictví - Osobní
Počet místností - 5
Výtah - Ano
Prostorný byt v rekonstruovaném domě palácového typu, který patří mezi dominanty náměstí. Reprezentativní vstup do domu po širokém schodišti s plošinou pro vozíčkáře. Při renovaci domu byla zachována řada původních prvků, zejména vitrážová okna v chodbách nebo původní portálové dveře. Byt 4+1 je plně funkční, běžně opotřebovaný se zachovanými původními prvky, včetně původních podlah. Vytápění zajištěno lokálními topidly (waw, elektrický přímotop, infrapanely), ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Před 3 lety byla nainstalována nová kuchyňská linka. Byt je okamžitě obyvatelný, ale je vhodný i k rekonstrukci a vytvoření interiérů dle vlastních představ. Dvě místnosti směřují do ulice, dvě do klidného vnitrobloku se zelení. Vynikající dopravní dostupnost: stanice metra Anděl, tramvaje. Parkování v rezidenční zóně.

Měna:
Stránka: |< < 1 > >|
Řadit dle: Cena  |  Nejnovější