NEMOVITOSTI

Hypotéky a financování

► Preferujete rychlé osobní jednání? Kontaktujte nás rovnou telefonicky na číslech

(+420) 608 111 137 a (+420) 222 365 657, e-mailem na info@real1.cz nebo použijte kontaktní formulář

 

V oblasti financování bydlení spolupracujeme se společností Partners Financial Services a.s., která v oboru financí patří mezi největší poradenské společnosti. Spolu s naším partnerem řešíme individuální požadavky klientů, kteří hledají způsob financování nemovitosti. Kromě financování nemovitostí pro fyzické osoby dokážeme zařídit i financování nemovitostí pro právnické osoby, na pronájem a na rekreační nemovitosti.

Za standardní a samozřejmé považujeme nejen vyřízení veškeré administrativy, která s financováním bydlení souvisí, ale zejména vyjednání lepších podmínek úvěrů (nižší splátky, mírnější parametry úvěrů apod.), které našim klientům ušetří významnou část peněz oproti běžnému vyřizování na pobočkách, kde finanční instituce takové podmínky neposkytují.

Díky dlouhodobé a kvalitní spolupráci s bankovními a spořitelními domy je možné zajistit zkrácení schvalovacícho procesu financování bydlení. Profesionálně zpracované podklady přispívají k dalšímu zrychlení a zjednodušení vyřízení úvěru. Součástí našich finančních služeb je také dlouhodobý následný servis – ať už v oblasti bydlení či ostatních životních plánů. Zkušenosti a exkluzivní finanční nástroje společnosti Partners Financial Services a.s. je možné využít nejen pro samotné financování bydlení, ale pro vytvoření kompletního finančního plánu, díky kterému je možné závazky úvěru významně zkrátit a zároveň mít finance připravené na nejrůznější situace, které mohou v životě nastat.

Služby společnosti Partners Financial Services a.s. jsou Vám k dispozici, můžete nás kontaktovat přímo na čísle (+420) 777 819 593 nebo e-mailem prostřednictvím Real1 na info@real1.cz

www.partners.cz

Mgr. Jan Socha

senior consultant

(+420) 777 819 593

 

► Preferujete rychlé osobní jednání? Kontaktujte nás rovnou telefonicky na číslech

(+420) 608 111 137 a (+420) 222 365 657, e-mailem na info@real1.cz nebo použijte kontaktní formulář

Real1 Logo