NEMOVITOSTI
Home > Dlouhodobé pronájmy > Byty Můj výběr (0)
Měna:
Stránka: |< < 1 2 3 > >|
Řadit dle: Cena  |  Nejnovější
Cena za měsíc -
42 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 1. patro
Parkování/Garáž - Ne/Ano
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Nabízíme k pronájmu velice prostorný byt 5+kk o ploše 170 m² s balkónem, který se nachází v novostavbě v areálu Hvězda. Tento slunný byt je kompletně vybavený a tvoří ho velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, 4 ložnice, 1 koupelna s vanou a WC, 1 sprchový kout, 1 samostatné WC, balkon. Jsou zde plovoucí podlahy a dlažba, pračka, sušička, okenní žaluzie. K dispozici parkování přímo v domě, 2 garážová stání. Celý areál je pod 24h dohledem ostrahy. Tramvajová a autobusová zastávka Petřiny je vzdálená sotva 5 minut. Klidná a tichá rezidenční lokalita.

Cena za měsíc -
87 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 5. patro
Parkování/Garáž - Ano/Ne
Terasa/balkon/lodžie - Ano/Ne/Ne
Luxusní, zařízený byt 5+kk v rekonstruovaném domě s výtahem na Vinohradech. Byt se zaujímá celé 5. patro domu, terasa má výhled na Pražský hrad. V prostorné obývací části je funkční krb, kuchyň navazuje na prostornou jídelní zónu, jsouu zde 3 samostatné ložnice, 2 koupelny a technická místnost. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Lze k němu pronajmout parkovací stání přímo v domě. Byt se nachází v blízkosti stanice metra Náměstí Míru (trasa A) a tramvajových zastávek 4,6,10,16,22, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, řadou kaváren i dostupností parku.Cena za měsíc -
23 200
CZK
Zařízený - Částečně
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 3. patro
Nabízíme byt 2+1 po rekonstrukci ve čtvrtém podlaží nadstandardně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Dvě místnosti a kuchyň s plně vybavenou kuchyňskou linkou (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, lednice + mrazák). Ložnice má vlastní koupelnu s toaletou, další toaleta v hale. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka a sociální zařízení. K dispozici pračka i sušička. V domě je možnost pronájmu garážového stání v moderních, dvoupodlažních garážích v podzemí domu. Cena zahrnuje poplatky, elektrickou energii si nájemce převede na sebe. Dům se nachází v blízkosti Karlova náměstí (trasa metra B) i Václavského náměstí (trasa metra C a A).

Cena za měsíc -
65 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 1. patro
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Plně servisovaný, zrenovovaný a kompletně zařízený dvouložnicový byt s balkonem ve 2.NP krásného neoklasicistního domu v blízkosti Smetanova nábřeží. Byt tvoří dvě oddělené ložnice přístupné z obývacího pokoje (jedna i z haly), obývací pokoj, jídelna se vstupem do kuchyně, koupelna s se sprchovým koutem a oddělené WC. Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, sklokeramická varná deska, trouba) včetně drobných, nádobím i příbory. Nájemcům je k dispozici dvůr s okrasnými dřevinami. Parkování je možné v blízkých garážích nebo v rezidenční zóně. Při renovaci bytu i domu byla zachována řada původních prvků, které dodávají prostoru jedinečnou atmosféru. Dům se nachází v centru Prahy. Výhodou je tak snadná dostupnost místa, přitom se nejedná o turisticky exponovanou část. 3 minuty chůze je vzdáleno Národní divadlo se zastávkami tramvají (č. 2,17,18,22,23,25), do 10 minut chůze stanice metra Národní třída i park Petřín. Cena služeb zahrnuje ústřední topení, týdenní úklid, wi-fi internet, SAT, pomoc správce.

Cena za měsíc -
57 000
CZK
Zařízený - Ne
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 4. patro
Plně servisovaný, dvouložnicový byt v krásném neoklasicistním domě v blízkosti Smetanova nábřeží. Byt tvoří dvě oddělené ložnice - jedna přístupná z haly, druhá z obývacího pokoje, obývací pokoj s oddělenou kuchyňskou částí, prostorná koupena se sprchovým koutem i vanou a oddělené WC. Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, sklokeramická varná deska, trouba). Nájemcům je k dispozici i dvůr s okrasnými dřevinami. Parkování je možné v blízkých garážích nebo v rezidenční zóně. Při renovaci bytu i domu byla zachována řada původních prvků, které dodávají prostoru jedinečnou atmosféru. Dům se nachází v centru Prahy. Výhodou je tak snadná dostupnost místa, přitom se nejedná o turisticky exponovanou část. Tři minuty chůze je vzdáleno Národní divadlo se zastávkami tramvají (2, 17, 18, 22, 23, 25), do 10 minut chůze stanice metra Národní třída i park Petřín. Cena služeb zahrnuje topení, týdenní úklid, wi-fi internet, SAT, pomoc správce. Byt je pronajímán jako nezařízený.

Cena za měsíc -
38 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 2. patro
Plně servisovaný, kompletně zařízený jednoložnicový byt s balkonem v krásném neoklasicistním domě v blízkosti Smetanova nábřeží. Byt tvoří dvě prostorné místnosti. První je zařízena jako jídelna s obytnou částí a kuchyňským koutem, druhá je prostorná ložnice s balkonem s výhledem do parku. Koupelna se sprchovým koutem a WC je přístupná z haly. Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, sklokeramická varná deska, trouba) včetně drobných spotřebičů, nádobím i příbory. Nájemcům je k dispozici dvůr s okrasnými dřevinami. Parkování je možné v blízkých garážích nebo v rezidenční zóně. Při renovaci bytu i domu byla zachována řada původních prvků, které dodávají prostoru jedinečnou atmosféru. Dům se nachází v centru Prahy. Výhodou je tak snadná dostupnost místa, přitom se nejedná o turisticky exponovanou část. Tři minuty chůze je vzdáleno Národní divadlo se zastávkami tramvají (2,9,17,18,22,23) do 10 minut chůze stanice metra Národní třída i park Petřín. Cena služeb zahrnuje topení, týdenní úklid, wi-fi internet, SAT, pomoc správce.

Cena za měsíc -
40 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 1. patro
Plně servisovaný, zrenovovaný a kompletně zařízený dvouložnicový byt v krásném neoklasicistním domě v blízkosti Smetanova nábřeží. Byt tvoří dvě oddělené ložnice přístupné z haly, obývací pokoj se vstupem do kuchyně, koupelna s vanou a oddělené WC. Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, sklokeramická varná deska, trouba) včetně drobných, nádobím i příbory. Nájemcům je k dispozici dvůr s okrasnými dřevinami. Parkování je možné v blízkých garážích nebo v rezidenční zóně. Při renovaci bytu i domu byla zachována řada původních prvků, které dodávají prostoru jedinečnou atmosféru. Dům se nachází v centru Prahy. Výhodou je tak snadná dostupnost místa, přitom se nejedná o turisticky exponovanou část. 3 minuty chůze je vzdáleno Národní divadlo se zastávkami tramvají, do 10 minut chůze stanice metra Národní třída i park Petřín. Cena služeb zahrnuje ústřední topení, týdenní úklid, wi-fi internet, SAT, pomoc správce.

Cena za měsíc -
32 000
CZK
Zařízený - Ne
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici od - 01.08.2018
Podlaží - 3. patro
Krásně zrekonstruovaný, nezařízený byt 3+kk, 105 m2 v blízkosti Náměstí Míru. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem a sestává z prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a dvou pokojů. Nová kuchyňská linka je kompletně zařízená. Byt má koupelnu se sprchovým koutem a WC a další samostatné WC. Na podlahách jsou parkety, v koupelně dlažba. Etážové plynové topení, zabezpečovací systém, bezpečnostní dveře, v domě vysokorychlostní internet od UPC, možnost kabelové televize. Skvělá lokalita v blízkosti metra C (I.P. Pavlova) i A (Náměstí Míru). Dostupnost do centra do 10 minut. Parky, občanská vybavenost v bezprostředním sousedství. Byt k dispozici od 1.2.2018.

Cena za měsíc -
35 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 3. patro
Parkování/Garáž - Ano/Ne
Kompletně zařízený byt ve 3. patře činžovního domu na Vinohradech s výtahem. Byt má 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Byt je vybaven všemi potřebnými spotřebiči, veškerým nádobím, příbory i talíři. K dispozici TV/SAT, DVD; internet. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře. Vynikající dostupnost, stanice metra Náměstí Míru je do 5 minut chůze.

Cena za měsíc -
43 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici od - 01.05.2018
Podlaží - 3. patro
Parkování/Garáž - Ano/Ne
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Světlý byt se dvěma oddělenými ložnicemi ve 3.patře činžovního domu s výtahem. Má 2 balkony - vstup z ložnice a obývacího pokoje. Byt disponuje dvěma koupelnami - jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem. V každé koupelně je WC a bidet. Pračka a sušička jsou umístěny v oddělené místnosti. K dispozici je SAT, WiFi i pevné připojení. Parkovací místo je možné pronajmout ve vedlejším objektu za 2.000,- Kč + DPH. Do společných prostor domu patří i zahrada ve vnitrobloku. Vynikající lokalita na Vinohradech v těsné blízkosti parku. Výborná dostupnost a občanská vybavenost. Stanice metra Náměstí Míru je vzdálena 10 min, tram 4, 10, 16, 22.

Cena za měsíc -
27 000
CZK
Zařízený - Ne
Výtah - Ne
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 3. patro
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Nabízíme nezařízený, nově zrekonstruovaný byt 3+1 o rozloze 104 m2 s výhledem na Prahu, se 4 balkony (celkem 22 m2). Kvalitní, kompletní rekonstrukce bytu byla právě dokončena a zahrnuje nové: podlahové topení po celém bytě, kvalitní laminové podlahy, dveře Sapeli, plastová okna, rozvody elektřiny. Rozložení místností je chytře řešeno, z centrální chodby lze vstoupit do jednotlivých pokojů, které jsou neprůchozí. Čtyři balkony s rozlohami (5, 4, 8 a 5 m2) směřují na 3 světové strany (J, V a Z). Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (indukční deska, elektrická trouba, mikrovlnka, odsavač par, lednice s mrazákem, myčka). K dispozici je společná zahrádka. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka asi 1 minutu chůze od domu - Podbělohorská (bus 149, 191, 265) = 7 minut na metro B - Anděl, 19 minut metro A – Dejvická, 37 minut na letiště. Nedaleký sportovní areál Skalka, nabízí sportovní vyžití pro děti i dospělé.

Cena za měsíc -
90 000
CZK
Zařízený - Na přání
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 2. patro
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Nabízíme k pronájmu luxusně zařízený byt 3+kk v domě Na hrobci, ve 2.patře s výtahem. Byt se skládá ze 2 ložnic, kuchyně spojené s obývacím pokojem, 2 koupelen(1. s vanou a 2. se sprchovým koutem) a balkónu. Byt může být i nezařízený a cena by byla 90 000 Kč/měs, zařízený byt má nájem 110 000 Kč/měs. Díky vysokým stropům a větším oknům je byt velmi slunný a má jedinečný výhled na Vltavu a Vyšehrad. Vyzkoušejte bydlení ve vysokém standardu. Byt má výbornou dostupnost, díky tramvajové zastávce Výtoň, která je jen pár metrů či stanice metra B(Palackého náměstí). Parkovací stání je nedaleko domu. Od náplavky jste pár kroků. Skvělá lokalita.

Cena za měsíc -
60 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 2. patro
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Tento prostorný luxusní 4+1 v na Starém městě je situován ve 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. V bytě najdeme obývací pokoj, 3 ložnice, kompletně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem, 2 separátní WC, balkon a malou úložnou místnost. Byt je velmi světlý s velmi vysokými stropy (3,4 m). Je zde také satelit, UPC internet, videotelefon, 24h recepce a také parkovací stání. Byt je zařízen, na přání je možné nábytek odstěhovat. Skvělá lokalita přímo v centru města, metro (A-Staroměstská) a tramvaj přímo za rohem.

Cena za měsíc -
100 000
CZK
Zařízený - Ne
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 4. patro
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nezařízený byt 5kk, 197 m2 ve 4.patře (s výtahem) historického domu s výhledem do vnitrobloku i do ulice ve starém centru Prahy. Byt má větší vstupní halu, další předělenou chodbu, v pokojích jsou na zemi původní renovované parkety (4 oddělené pokoje), dva pokoje mají balkonek (1,5 a 3 m2). Všechny 4 pokoje jsou oddělené, 3 jsou navíc také průchozí. V prostorné kuchyni s jídelnou je zařízená kuchyňská linka, velký stůl + 12 židlí. V bytě jsou 2 koupelny s toaletou, v jedné sprcha a v druhé vana i sprcha + sauna + bidet. Byt je umístěn přímo v centru Staré Prahy - Josefově, 1 min. pěšky na Staroměstské Nám. V přízemí domu je recepce. Dům se nachází na rohu Pařížské ulice plné mnoha luxusních obchodů. Ideální pro klienty, kteří preferují komfortní bydlení přímo v centru "staré" Prahy.

Cena za měsíc -
40 400
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 5. patro
Parkování/Garáž - Ne/Ano
Klimatizovaný půdní byt v právě zrekonstruovaném domě v oblíbené rezidenční lokalitě na Vinohradech. Byt je v 5. patře činžovního domu s výtahem. Je kompletně zařízen nábytkem. V kuchyni naleznete všechny potřebné spotřebiče (lednice, myčka, el.sporák) i drobné elektrické spotřebiče jako varnou konvici či kávovar. K dispozici SAT, internet. V domě je možné pronajmout garážové stání (měsíčně 2.000,- Kč), osobní automobil do 150 cm světlé výšky. Vynikající dostupnost. Stanice metra nám. Míru je 5 min. chůze.

Cena za měsíc -
90 000
CZK
Zařízený - Částečně
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 5. patro
Nabízíme k pronájmu velmi prostorný a světlý mezonetový byt 4+1 s terasou, v 5. a 6. patře domu s výtahem. Byt se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, 3 koupelen a terasy(12m2). Byt je velmi prostorný, i když je mezonetový. Je kompletně zařízený nábytkem, takže nemusíte nic pořizovat. Jedna koupelna má vanu se sprchovým koutem, druhá jen vanu a třetí jen sprchu. Kuchyně je vybavena varnou deskou, myčkou, ledničkou a mikrovlnkou. Skvělá možnost bydlet pár minut od Staroměstského náměstí a zároveň pár metrů od zastávky metra A a tramvají Staroměstská. Možnost parkování v garáži. Skvěla možnost bydlet skoro v samém srdci Prahy.

Cena za měsíc -
26 500
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 3. patro
Parkování/Garáž - Ano/Ne
Terasa/balkon/lodžie - Ne/Ano/Ne
Kompletně zařízený byt ve třetím patře rekonstruovaného domu s výtahem. Krásný, světlý byt s okny do klidné ulice. Plně vybavená kuchyňská linka včetně myčky, lednice s mrazákem. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, pračkou. Internet Casablanca, Wi-Fi, 1 telefonní linka. V těsné blízkosti domu je možnost pronájmu parkovacího místa za 2000 Kč + DPH/měsíc a místo. Vyhledávaná lokalita Vinohrad hned vedle Riegerových sadů. Metro A Jiřího z Poděbrad.

Cena za měsíc -
20 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici od - 08.03.2018
Podlaží - 2. patro
Útulný, kompletně zařízený byt 2+1 s předsíní a komorou ve 2. patře udržovaného činžovního domu u Anděla. Vstup do bytu je přes prostornou předsíň s úložním patrem a uzavíratelnou komorou/spíží. Z předsíně je oddělený vstup do koupelny a na toaletu a další vstup do prostorné kuchyně s jídelním koutem. Z kuchyně se vchází do obývacího pokoje, ze kterého se vstupuje do ložnice orientované na východ. Koupelna je menší, ale je vybavená vanou. Byt je vytápěn plynem a voda ohřívána elektrickým bojlerem. Okna v bytě, stejně jako v celém domě, jsou nová. V domě je výtah, který staví přímo na podlaží. Dům má dvorek s malým dětským hřištěm. Klidné místo v těsném sousedství nákupního centra Nový Anděl, stanice metra, zastávek tramvají 1, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, autobusů. Byt je vhodný pro jednu osobu nebo pár.

Cena za měsíc -
46 000
CZK
Zařízený - Ne
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici od - 01.03.2018
Podlaží - 4. patro
Parkování/Garáž - Ano/Ne
Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovaný mezonetový byt 4+kk o rozloze 156 m2 ve 4. patře kompletně renovované vily Gotthard v Praze 6 - Bubeneč. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, dvou samostatných ložnic s výhledem do parku, kuchyně, dvou koupelen, toalety pro hosty a komory. Na podlahách jsou dubové parkety, v koupelnách vyhřívaná dlažba. K bytu je možno pronajmout parkovací stání. Byt se nachází ve skvělé rezidenční lokalitě v těsné blízkosti parku Stromovka v Praze 6, nedaleko stanice metra Hradčanská. Velmi doporučujeme.

Cena za měsíc -
32 000
CZK
Zařízený - Ano
Výtah - Ano
Internet - Ano
K dispozici ihned - Ano
Podlaží - 2. patro
Nabízíme tento zařízený byt o dispozici 3+kk přímo v Mánesově ulici ve druhém patře cihlové budovy s výtahem. Byt sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně a dvou ložnic s výhledem do tichého vnitrobloku. V koupelně je pračka se sušičkou. Prestížná lokalita blízko stanice metra A - jiřího z Poděbrad.

Měna:
Stránka: |< < 1 2 3 > >|
Řadit dle: Cena  |  Nejnovější